)(document);*}
Cena

Ochrona danych osobowych

Dane podawane podczas rejestracji i składania zamówienia są przetwarzane wyłącznie dla potrzeb sklepu www.uchwytyekranyprojektory.pl zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883) i nie będą udostępniane innym podmiotom.

Klient ma prawo do wglądu w Swoje dane, ich modyfikacji oraz do żądania ich usunięcia z bazy. Dane przekazywane w procesie rejestracji będą szyfrowane i przekazywane w bezpiecznym połączeniu. Kolejnym krokiem jest wypełnienie nieskomplikowanego formularza, w którym należy podać poprawnie: dane osobowe i e-mail, dane teleadresowe oraz ustalić hasło. Dane osobowe, pobierane podczas rejestracji lub składania zamówienia w naszym sklepie gromadzone są tylko i wyłącznie w celu realizacji zamówienia. Dane adresowe są konieczne, abyśmy mogli przesłać zamówiony towar. Numer telefonu, aby skontaktować się w razie potrzeby ustalenia szczegółów zamówienia.

Wszystkie dane przekazane przez Klienta podczas rejestracji, jak również podczas zakupów są odpowiednio zabezpieczone i przechowywane. Dane mogą być wykorzystywane jedynie przez firmę KRAFTMANN w celach marketingowych. Uzyskiwane dane osobowe nie są udostępniane osobom trzecim ani innym podmiotom gospodarczym.