)(document);*}
Cena

Płatności

Płatności.

Wychodząc naprzeciw Naszym Klientom proponujemy wiele form płatności. Poniżej znajdziecie Państwo informacje o poszczególnych płatnościach - prosimy o wybranie najodpowiedniejszej z nich.


Przedpłata na konto:

Zakupione produkty, które mają być wysłany za pośrednictwem firm kuriererskich lub poczty, mogą zostać wcześniej opłacony za pomocą przelewu bankowego. Po złożeniu zamówienia otrzymają Państwo wszelkie dane potrzebne do jego wykonania. Paczka zostanie nadana natychmiast po jego zaksięgowaniu.86 1940 1076 3022 1435 0000 0000

 

Dane do przelewu:

Kraftmann Cezary Czerny

Ul. Kabrioletu 4

03-117 Warszawa

W tytule prosimy wpisać numer zamówienia !


Gotówka

W przypadku odbioru osobistego w naszym salonie przy ul. Maryli 19 w Warszawie, przyjmujemy także płatności gotówką.

Płatność e-przelewem i kartą płatniczą

Honorujemy e-przelewy w PayU (także PayPal) oraz honorujemy karty płatnicze (np. Visa i MasterCard).

Kredyt

Oferujemy sprzedaż ratalną, np. raty Allegro, w systemach ratalnych PayU, Santander oraz Credit Agricole. Oprocentowanie zaledwie już od 0.00 % w skali miesiąca. Więcej informacji znajdziesz na stronie "System Ratalny".

 

Kredyt Kupiecki (płatności terminowe)

Wystawiamy faktury z odroczonym terminem płatności dla Instytucji Państwowych, tj. urzędów, szkół, uczelni i placówek edukacyjnych wpisanych na listę MEN. Wystarczy wysłać oficjalne zamówienie e-mailem: handlowy@kraftmann.com z pieczątką i podpisem osoby ds. finansów. Także jest możliwość sprzedaży produktów z 0% Vat.

Pobranie

Mogą Państwo wybrać opcję przesyłki za pobraniem – płatność u doręczyciela w momencie odbioru paczki (gotówka lub kartą płatniczą).

Leasing

Na specjalne życzenie Naszych Klientów, sprzedajemy towar w leasingu...