Cena

Inteligetny DOM

 

OGLĘDZINY  >>  PROJEKT  >>  WYCENA  >>  REALIZACJA

!!! 15 LAT DOŚWIADCZENIA !!!

Szybki Kontakt

Czarek: kom. +48 602 442 033 ; e-mail: cezary@kraftmann.com

Poszukujesz instalacji elektrycznej, która znacznie zwiększy komfort i poczucie bezpieczeństwa, ale nie chcesz by jej koszt stanowił dużą część budżetu na budowę lub remont? Potrzebujesz instalacji, która pozwoli oszczędzać energię oraz będzie łatwa w obsłudze? Posiadamy wiele marek w naszej ofercie, wszystko czego potrzebujesz. Możesz wybrać, które funkcje będą zastosowane na początku, a w miarę rosnących potrzeb i możliwości finansowych będziesz mógł rozbudować instalację.

NIKO Home Control

Z systemami Home Control możesz łatwo sterować oświetleniem, ogrzewaniem, wentylacją, lub roletami. Elementy sterujące mogą być tradycyjnymi przyciskami, ale możesz też w łatwy sposób korzystać z centralnego ekranu dotykowego czy swojego smartphone'u do obsługi całej instalacji. Zaprogramowane ustawienia mogą być zmienione w jednej chwili. Oznacza to, że sam decydujesz jak długo pozostanie zapalone światło na korytarzu, kiedy zamkną się rolety i jaka temperatura w salonie będzie wieczorem najbardziej komfortowa. Ponadto, instalacja zmienia się razem z Tobą. Jeśli zostały zainstalowane niezbędne przewody, można zawsze rozbudować instalację o nowe funkcje lub dostosować ją do zmieniającego się stylu życia.

Dokonaj pomiaru zużycia energii i aktywnie ją oszczędzaj.

Home Control pokaże w formie graficznej zużycie energii elektrycznej dla poszczególnych pomieszczeń, a nawet urządzeń, jeśli istnieje taka potrzeba. Na wyświetlaczu Eko możesz w każdej chwili zobaczyć zużycie energii bieżące i w trybie czuwania. Dzięki temu będziesz wiedział, które urządzenia zużywają najwięcej energii w trybie czuwania. Jeśli posiadasz panele słoneczne, możesz również zmierzyć, ile energii elektrycznej wytwarzają. Wychodzisz? Jednym naciśnięciem klawisza Eko, możesz automatycznie wyłączyć oświetlenie i gniazdka oraz przełączyć klimatyzację i ogrzewanie na niższy poziom. Na wyświetlaczu Eko natychmiast zauważysz zmniejszone zużycie energii. Home Control pomaga oszczędzać i unikać marnowania energii.

Świadomość ilości zużywanej energii jest ważniejsza niż kiedykolwiek, nie tylko ze względu na własny budżet, lecz także w celu zapewnienia przyszłości naszej planety. Home Control umożliwia monitorowanie zużycia gazu, wody i energii elektrycznej, oraz wykrywanie nadmiernego zużycia w trybie czuwania. Na wyświetlaczu Eko można w dowolnym momencie sprawdzić ile energii zużywa dom i ile energii produkują panele słoneczne. Dzięki temu łatwo ustalić, które urządzenia zużywają najwięcej energii i można szybko podjąć odpowiednie działania. Wystarczy nacisnąć klawisz Eko, aby od razu zobaczyć, jak znacznie zmniejszy się zużycie energii.

Wybierz klimat, który Ci odpowiada.

 

Home Control umożliwia ustalenie temperatur w poszczególnych pomieszczeniach z jednego centralnego punktu w domu. Tylko od Ciebie zależy, w którym pokoju będzie ciepło i przyjemnie, a w którym przyjemnie chłodno – dokładnie tak jak Ci to odpowiada. Ponadto użytkownik może dostosować pomiędzy sobą wentylację, rolety i klimatyzację. To zapewnia nie tylko dodatkowy komfort, ale także oszczędza pieniądze, które musiałbyś wydać na rachunki za energię.

 

 

 

 

 
Stwórz atmosferę.

Czy już odpoczywasz przed telewizorem, czytasz w rogu gazetę lub też cieszysz się wieczorem spędzonym z przyjaciółmi - jednym naciśnięciem przycisku możesz stworzyć odpowiednią atmosferę, na którą składa się zarówno oświetlenie jak temperatura. Jednak nie jest to ostateczne, ustawienia mogą być zawsze zmienione w mgnieniu oka. Ponadto, Niko Home Control jest w stanie ściemniać wszystkie typy źródeł światła: od tradycyjnych żarówek przez świetlówki kompaktowe po oświetlenie LED. Niko Home Control zawsze stworzy odpowiednią atmosferę...

Czuj się bezpiecznie i pewnie w każdych okolicznościach.

Czy jesteś w domu czy w podróży, Home Control daje poczucie bezpieczeństwa w każdej sytuacji, ponieważ integruje kilka funkcji takich jak symulacja obecności, czujniki ruchu, alarm antywłamaniowy, przyciski napadowe. Spokojnie możesz wyjechać na wakacje, a dzięki symulacji obecności rolety poruszają się, światła są włączane i wyłączane regularnie, jakby ktoś był w domu! Niko Home Control pozwala także włączać i wyłączać gniazdka z centralnego punktu, co zmniejsza ryzyko pożaru czy przegrzania urządzeń.